Sedm statečných, aneb někdy méně znamená více ...

30.10.2013 16:09

V duchu hesla, čím méně lidí na zápise o utkání, tím lepší hra jsme vyrazili v počtu 6+1 !!!!!! do Hustopečí. Mělo nás být 8, ale opět nás někteří z kamarádů vypekli a ráno nebrali v opileckém rauši telefon. Během cesty do nás v autě Nazi neustále hučel, jak to bude parádní zápas a jak jim dáme na pr..l.

De facto první střelou zápasu jsme po Tiňově otočce vedli 1:0. Hráli jsme dobře takticky, byli důraznější v osobních soubojích, kdežto domácí, ikdyž jim nešla upřít snaha, naprosto najivně. Stačili sice vyrovnat, ale pak už hřiště patřilo nám. Na 2:1 zvyšoval Šajnič a do konce třetiny se ještě trefil po samostatném úniku Kornout.

Druhá třetina skončila bez branek a když se na začátku třetí patnáctiminutovky trefili v krátkém sledu Nazi a po forsberkovském zakončení opět Šajnič, bylo rozhodnuto. Poté, co ještě vsítil svůj druhý gól na bližší tyčku Nazi, zavánělo to pro domácí ostudou. Jen vinou naší laxnosti stačili hustopečtí v samém závěru korigovat na konečných 2:6 z jejich pohledu.
Všem, co v sobotu jeli, patří velký dík a doufáme, že se to příští víkend už nebude opakovat a pojede nás daleko víc…
V neposlední řadě musíme pochválit rozhodčí, kteří pískali přesně, přísně, ale přitom bez arogance a s příkladným vysvětlením všech sporných situací!

Hvězda utkání – Všichni, co jeli!!!

TJ Agrotec Hustopeče - HBC Olomouc 2010 2:6 (1:3 ; 0:0 ; 1:3)

Branky a asistence : 1:41 Tinkl (Kordula), 12:17 Šajna (Kordula), 14:41 Kordula (Jurák, Tinkl), 33:55 Nazad, 37:02 Šajna (Kordula, Hrbáček), 42:25 Nazad (Kordula, Hrbáček)
Sestava : Palánek – Jurák, Tinkl – Kordula – Nazad, Šajna, Hrbáček