# Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek PDF
7001 sobota 17.9.2016 14:00 Brno HSK Staré Brno HBC Hodonín 8:2 (3:1,2:0,3:1)
7002 sobota 17.9.2016 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBK Kyjov 3:1 (1:0,1:1,1:0)
7004 sobota 17.9.2016 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Titáni Tišnov 4:1 (2:0,2:0,0:1)
7005 neděle 18.9.2016 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč Agrotec Hustopeče 4:1 (2:0,1:1,1:0)
7006 sobota 24.9.2016 12:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC SLZA Třebíč 3:0 (1:0,1:0,1:0)
7008 sobota 24.9.2016 15:30 Brno HBC Jundrov HBK Kyjov 1:4 (0:1,1:1,0:2)
7010 sobota 24.9.2016 14:00 Jihlava SK Jihlava B HSK Staré Brno 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)  
7007 neděle 25.9.2016 09:30 Brno HBK Bulldogs Brno B SLZA Přibyslavice 2:4 (1:0,1:2,0:2)
7036 středa 28.9.2016 13:00 Hodonín HBC Hodonín Bulldogs Brno B 21:1 (2:1,6:0,13:0)
7037 středa 28.9.2016 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Titáni Tišnov 9:1 (0:0,2:0,7:1)
7039 středa 28.9.2016 11:30 Jihlava HBC Flyers Jihlava SLZA Třebíč 10:1 (5:0,5:1,0:0)
7040 středa 28.9.2016 14:30 Brno HBC Jundrov SLZA Přibyslavice 4:3ss (1:0,1:1,1:2)
7011 sobota 1.10.2016 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava SK Jihlava B 1:4 (1:0,0:1,0:3)   
7012 sobota 1.10.2016 10:00 Brno HBC Jundrov HBC Hodonín 1:7 (1:0,0:4,0:3)   
7013 sobota 1.10.2016 10:30 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBK Kyjov 4:7 (2:2,2:1,0:4)
7014 sobota 1.10.2016 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč Bulldogs Brno  B 3:5 (1:1,2:1,0:3)
7057 neděle 2.10.2016 15:00 Kyjov HBK Kyjov HBC Flyers Jihlava 4:2 (0:0,2:2,2:0)
7058 neděle 2.10.2016 09:30 Brno Bulldogs Brno B HBC Jundrov 0:7 (0:4,0:1,0:2)
7059 neděle 2.10.2016 11:30 Brno HBC Titáni Tišnov SLZA Přibyslavice 4:5ss (2:1,0:0,2:3)
7060 neděle 2.10.2016 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBC SLZA Třebíč odloženo  
7019 sobota 5.11.2016 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Jundrov 2:0 (0:0,0:0,2:0)
7020 sobota 28.10.2016 11:00 Brno HSK Staré Brno HBC Flyers Jihlava 6:2 (2:0,0:2,4:0)
7068 sobota 8.10.2016 17:00 Kyjov HBK Kyjov SLZA Přibyslavice 7:1 (2:0,4:1,1:0)  
7016 neděle 9.10.2016 14:00 Brno Bulldogs Brno B Agrotec Hustopeče 3:6 (0:2,0:0,3:4)
7017 neděle 9.10.2016 14:30 Kyjov HBK Kyjov HBC SLZA Třebíč 5:0 kontumačně  
7018 neděle 9.10.2016 11:00 Hodonín HBC Hodonín SLZA Přibyslavice 5:3 (2:1,1:2,2:0)
7021 sobota 15.10.2016 15:00 Brno HBC Jundrov HSK Staré Brno 0:5 (0:2,0:2,0:1)
7023 sobota 15.10.2016 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Hodonín 4:16 (0:5,3:4,1:7)
7024 sobota 15.10.2016 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBK Kyjov 1:4 (0:1,0:1,1:2)  
7022 neděle 16.10.2016 10:30 Přibyslavice SLZA Přibyslavice SK Jihlava B 3:4ss (0:1,3:2,0:0)  
7025 neděle 16.10.2016 16:00 Brno HBC Titáni Tišnov Bulldogs Brno B 3:6 (1:0,0:4,2:2)
7028 sobota 22.10.2016 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC SLZA Třebíč 1:2ss (0:1,0:0,1:0)
7029 sobota 22.10.2016 14:00 Brno HSK Staré Brno SLZA Přibyslavice 8:0 (2:0,3:0,3:0)  
7030 sobota 22.10.2016 11:30 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Jundrov 3:2 (1:2,1:0,1:0)
7027 neděle 23.10.2016 11:00 Hodonín HBC Hodonín TJ Agrotec Hustopeče 18:0 (6:0,8:0,4:0)  
7031 sobota 29.10.2016 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Flyers Jihlava 2:3 (0:0,0:1,2:2)
7032 sobota 29.10.2016 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HSK Staré Brno 1:7 (0:2,1:4,0:1)
7034 sobota 29.10.2016 14:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Hodonín 1:7 (0:5,1:0,0:2)  
7035 sobota 29.10.2016 16:00 Brno Bulldogs Brno B HBK Kyjov 0:7 (0:2,0:1,0:4)   
7033 neděle 30.10.2016 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče SK Jihlava B 1:13 (1:4,0:4,0:5)  
7056 neděle 6.11.2016 11:00 Hodonín HBC Hodonín HSK Staré Brno 6:2 (1:0,2:0,3:2)  
7061 neděle 6.11.2016 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Titáni Tišnov 1:2 (1:0,0:1,0:1)
7062 neděle 6.11.2016 14:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice Bulldogs Brno B odloženo  
7063 neděle 6.11.2016 14:00 Kyjov HBK Kyjov HBC Jundrov 9:1 (2:0,2:0,5:1)
7041 sobota 12.11.2016 10:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Jundrov 2:0 (0:0,0:0,2:0)  
7043 sobota 12.11.2016 09:00 Brno HBC Titáni Tišnov HSK Staré Brno 2:15 (1:7,1:5,0:3)
7045 sobota 12.11.2016 10:00 Kyjov HBK Kyjov HBC Hodonín 3:2ss (2:1,0:0,0:1)  
7042 neděle 13.11.2016 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBC Flyers Jihlava    
7044 neděle 13.11.2016 09:30 Brno Bulldogs Brno B SK Jihlava B 0:5 (0:3,0:0,0:2)  
7046 sobota 19.11.2016 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBK Kyjov 4:2 (0:0,1:0,3:2)  
7047 sobota 19.11.2016 12:30 Brno HSK Staré Brno Bulldogs Brno B 13:3 (5:3,1:0,7:0)
7049 sobota 19.11.2016 10:00 Brno HBC Jundrov TJ Agrotec Hustopeče 5:1 (2:0,3:0,0:1)
7050 neděle 20.11.2016 12:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC SLZA Třebíč 3:1 (0:0,2:0,1:1)  
7052 sobota 26.11.2016 12:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Jundrov 1:4 (0:1,1:1,0:2)  
7054 sobota 26.11.2016 14:00 Kyjov HBK Kyjov HSK Staré Brno 5:4ss (2:3,2:0,0:1)
7055 sobota 26.11.2016 11:00 Hodonín HBC Hodonín SK Jihlava B odloženo  
7051 neděle 27.11.2016 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče SLZA Přibyslavice 4:7 (2:2,2:4,0:1)  
7053 neděle 27.11.2016 09:30 Brno Bulldogs Brno B HBC Flyers Jihlava 2:5 (0:0,1:1,1:4)  
7048 sobota 25.2.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Titáni Tišnov    
7065 sobota 25.2.2017 14:00 Brno HSK Staré Brno SK Jihlava B    
7015 neděle 26.2.2017 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBC Titáni Tišnov    
7064 neděle 26.2.2017 11:30 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Hodonín    
7066 sobota 4.3.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Flyers Jihlava    
7067 sobota 4.3.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Jundrov    
7070 sobota 4.3.2017 12:00 Brno HBC Titáni Tišnov TJ Agrotec Hustopeče    
7084 sobota 4.3.2017 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HSK Staré Brno    
7069 neděle 5.3.2017 09:30 Brno Bulldogs Brno B HBC SLZA Třebíč    
7072 sobota 11.3.2017 10:30 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBK Kyjov    
7073 sobota 11.3.2017 14:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Hodonín    
7074 sobota 11.3.2017 10:00 Brno HBC Jundrov SK Jihlava B    
7075 sobota 11.3.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HSK Staré Brno    
7009 neděle 12.3.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Flyers Jihlava    
7071 neděle 12.3.2017 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče Bulldogs Brno B    
7076 sobota 18.3.2017 12:00 Brno HSK Staré Brno HBC Jundrov    
7077 sobota 18.3.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B SLZA Přibyslavice    
7078 sobota 18.3.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC SLZA Třebíč    
7079 neděle 19.3.2017 15:00 Kyjov HBK Kyjov TJ Agrotec Hustopeče    
7080 neděle 19.3.2017 12:00 Brno Bulldogs Brno B HBC Titáni Tišnov    
7081 sobota 25.3.2017 13:30 Brno HBC Titáni Tišnov HBK Kyjov    
7083 sobota 25.3.2017 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč SK Jihlava B    
7082 neděle 26.3.2017 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBC Hodonín    
7085 neděle 26.3.2017 11:00 Brno HBC Jundrov HBC Flyers Jihlava    
7086 sobota 1.4.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava SLZA Přibyslavice    
7087 sobota 1.4.2017 12:00 Brno HSK Staré Brno HBC SLZA Třebíč    
7088 sobota 1.4.2017 11:30 Jihlava SK Jihlava B TJ Agrotec Hustopeče    
7089 sobota 1.4.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Titáni Tišnov    
7090 sobota 1.4.2017 14:00 Kyjov HBK Kyjov Bulldogs Brno B    
7003 neděle 2.4.2017 12:00 Brno HBC Jundrov Bulldogs Brno B    
7092 sobota 8.4.2017 15.30 Brno HBC Titáni Tišnov SK Jihlava B    
7093 sobota 8.4.2017 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HSK Staré Brno    
7094 sobota 8.4.2017 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Flyers Jihlava    
7095 sobota 8.4.2017 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Jundrov    
7026 neděle 9.4.2017 14:00 Kyjov HBK Kyjov HBC Titáni Tišnov    
7091 neděle 9.4.2017 13:30 Brno Bulldogs Brno B HBC Hodonín    
7096 sobota 15.4.2017 11:30 Brno HBC Jundrov HBC SLZA Třebíč    
7097 sobota 15.4.2017 11:30 Jihlava HBC Flyers Jihlava TJ Agrotec Hustopeče    
7098 sobota 15.4.2017 14:00 Brno HSK Staré Brno HBC Titáni Tišnov    
7100 sobota 15.4.2017 14:30 Hodonín HBC Hodonín HBK Kyjov    
7038 neděle 16.4.2017 11:30 Brno HSK Staré Brno TJ Agrotec Hustopeče    
7099 neděle 16.4.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B Bulldogs Brno B    
7101 sobota 22.4.2017 14:00 Kyjov HBK Kyjov SK Jihlava B    
7102 sobota 22.4.2017 14:00 Brno Bulldogs Brno B HSK Staré Brno    
7103 sobota 22.4.2017 11:30 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Flyers Jihlava    
7104 sobota 22.4.2017 14:00 Hustopeče TJ Agrotec Hustopeče HBC Jundrov    
7105 sobota 22.4.2017 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč SLZA Přibyslavice    
7106 neděle 23.4.2017 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice TJ Agrotec Hustopeče    
7107 neděle 23.4.2017 10:00 Brno HBC Jundrov HBC Titáni Tišnov    
7108 neděle 23.4.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava Bulldogs Brno B    
7109 neděle 23.4.2017 12:00 Brno HSK Staré Brno HBK Kyjov    
7110 neděle 23.4.2017 11:30 Jihlava SK Jihlava B HBC Hodonín    

Vyhledávání

Vytvořeno službou Webnode