Moravská hokejbalová liga 2017 / 2018
# Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Zápis
7001 sobota 23.9.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava SK Jihlava B 2:7 (0:1,1:2,1:4)
7002 sobota 25.11.2017 14:00 Hodonín HBC Hodonín SLZA Přibyslavice 8:2 (2:0,4:1,2:1)
7003 neděle 24.9.2017 14:00 Malenovice HBC Malenovice HBK Bulldogs Brno B 12:0 (8:0,1:0,3:0)
7004 neděle 24.9.2017 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Titáni Tišnov 1:2sn (0:1,0:0,1:0)
7005 neděle 1.10.2017 16:00 Brno HBC Titáni Tišnov SK Jihlava 3:4sn (2:1,1:0,0:2)
7006 sobota 30.9.2017 14:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC SLZA Třebíč 7:1 (3:0,1:1,3:0)
7007 neděle 1.4.2018 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Malenovice 1:3 (0:2,1:1,0:0)  
7008 sobota 30.9.2017 11:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Hodonín 4:7 (1:2,0:1,3:4)
7009 neděle 8.10.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín SK Jihlava B 7:1 (stanoveno LK)
7010 neděle 8.10.2017 15:00 Malenovice HBC Malenovice HBC Flyers Jihlava 3:1 (1:0,1:0,1:1)
7011 neděle 8.10.2017 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč SLZA Přibyslavice 2:3 (0:1,0:1,2:1)
7012 sobota 7.10.2017 11:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBK Bulldogs Brno B 0:7 (0:3,0:2,0:2)
7013 sobota 14.10.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBK Bulldogs Brno B 2:1sn (0:0,1:1,0:0)
7014 sobota 7.4.2018 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Titáni Tišnov 10:0 (1:0,4:0,5:0)
7015 sobota 22.10.2017 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC SLZA Třebíč 6:0 (0:0,1:0,5:0)
7016 neděle 4.3.2018 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Malenovice 6:5 (4:1,0:1,2:3)
7017 neděle 26.11.2017 13:00 Malenovice HBC Malenovice SK Jihlava B 2:3 (1:1,1:0,0:2)  
7018 neděle 26.11.2017 11:30 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Hodonín 2:8 (1:1,0:2,1:5)
7019 sobota 21.10.2017 14:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Flyers Jihlava 2:10 (0:5,0:2,2:3)
7020 sobota 21.10.2017 16:00 Brno HBK Bulldogs Brno B SLZA Přibyslavice 8:3 (2:1,3:0,3:2)
7021 neděle 29.10.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B SLZA Přibyslavice 2:1 (1:1,1:0,0:0)
7022 neděle 4.3.2018 14:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBK Bulldogs Brno B 5:0 kontumačně
7023 neděle 29.10.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Titáni Tišnov 8:3 (2:2,2:1,4:0)
7024 neděle 29.10.2017 15:00 Malenovice HBC Malenovice HBC SLZA Třebíč 7:0 (2:0,3:0,2:0)  
7025 neděle 5.11.2017 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč SK Jihlava B 4:8 (1:4,2:2,1:2)
7026 sobota 4.11.2017 15:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Malenovice 2:8 (0:4,1:0,1:4)
7027 neděle 5.11.2017 14:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC Hodonín 1:5 (0:0,1:1,0:4)
7028 sobota 4.11.2017 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Flyers Jihlava 1:5 (0:3,0:1,1:1)
7029 sobota 11.11.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Flyers Jihlava 4:1 (1:0,1:0,2:1)
7030 sobota 11.11.2017 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Hodonín 5:6 (3:2,0:1,2:3)
7031 neděle 12.11.2017 11:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC Malenovice 3:5 (1:3,1:2,1:0)  
7032 neděle 12.11.2017 14:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC SLZA Třebíč 1:2 (1:1,0:1,0:0)  
7033 neděle 19.11.2017 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Titáni Tišnov 14:2 (5:0,4:0,5:2)
7034 neděle 19.11.2017 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBK Bulldogs Brno B 4:1 (2:1,1:0,1:0)
7035 neděle 22.10.2017 14:00 Malenovice HBC Malenovice SLZA Přibyslavice 6:2 (1:0,4:1,1:1)  
7036 neděle 19.11.2017 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC Flyers Jihlava 4:5 (0:1,1:3,3:1)
Zimní přestávka
7037 neděle 11.3.2018 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Hodonín 3:2 (1:0,1:0,1:2)
7038 neděle 11.3.2018 11:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Malenovice 4:7 (2:3,2:2,0:2)
7039 sobota 10.3.2018 14:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC SLZA Třebíč 11:0 (1:0,6:0,4:0)
7040 sobota 3.3.2018 15:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC Titáni Tišnov 0:1 (0:0,0:0,0:1)
7041 sobota 17.3.2018 11:00 Brno HBK Bulldogs Brno B SK Jihlava B 1:4 (0:1,1:2,0:1)
7042 sobota 17.3.2018 14:00 Brno HBC Titáni Tišnov SLZA Přibyslavice 0:10 (0:3,0:2,0:5)
7043 neděle 1.4.2018 11:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Flyers Jihlava 2:8 (1:4,0:2,0:2)  
7044 neděle 18.3.2018 15:00 Malenovice HBC Malenovice HBC Hodonín 4:2 (1:1,1:0,2:1)  
7045 neděle 25.3.2018 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC Malenovice 5:4 (1:,3:1,1:3)
7046 neděle 25.3.2018 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBC SLZA Třebíč 11:1 (4:0,4:0,3:1)
7047 sobota 24.3.2018 11:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava HBC Titáni Tišnov 4:5sn (3:1,1:1,0:2)
7048 sobota 24.3.2018 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBK Bulldogs Brno B 5:0 (1:0,0:0,4:0)
7049 sobota 31.3.2018 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice SK Jihlava B 2:3sn (1:0,0:2,0:1)
7050 sobota 31.3.2018 14:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC Flyers Jihlava 0:8 (0:2,0:3,0:3)
7051 sobota 31.3.2018 11:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Hodonín 5:12 (2:5,2:3,1:4)
7052 sobota 31.3.2018 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč HBC Malenovice 2:14 (2:2,0:5,0:7)
7053 sobota 7.4.2018 11:00 Jihlava SK Jihlava B HBC SLZA Třebíč 13:1 (3:0,4:0,6:1)
7054 neděle 8.4.2018 14:00 Malenovice HBC Malenovice HBC Titáni Tišnov 6:0 (2:0,4:0,0:0)  
7055 neděle 8.4.2018 11:00 Hodonín HBC Hodonín HBK Bulldogs Brno B 9:2 (1:2,4:0,4:0)
7056 neděle 8.4.2018 11:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava SLZA Přibyslavice 6:0 (1:0,1:0,4:0)
Čtvrtfinále PLAY - OFF
7057 sobota 14.4.2018 14:00 Jihlava SK Jihlava B HBC SLZA Třebíč 2:0 (1:0,0:0,1:0)  
7058 neděle 15.4.2018 15:00 Malenovice HBC Malenovice HBC Titáni Tišnov 10:1 (5:0,3:0,2:1)  
7059 sobota 14.4.2018 16:00 Hodonín HBC Hodonín HBK Bulldogs Brno B 8:3 (3:0,2:0,3:3)  
7060 sobota 14.4.2018 12:00 Jihlava HBC Flyers Jihlava SLZA Přibyslavice 2:3 (2:2,0:1,0:0)  
7061 neděle 15.4.2018 14:00 Třebíč HBC SLZA Třebíč SK Jihlava B 3:7 (0:2,2:1,2:4)  
7062 pátek 13.4.2018 17:00 Brno HBC Titáni Tišnov HBC Malenovice 3:6 (0:4,1:2,2:0)  
7063 neděle 15.4.2018 15:00 Brno HBK Bulldogs Brno B HBC Hodonín 1:4 (0:2,0:1,1:1)  
7064 neděle 15.4.2018 11:00 Přibyslavice SLZA Přibyslavice HBC Flyers Jihlava 3:0 (1:0,1:0,1:0)  
                 

 

Vyhledávání

Vytvořeno službou Webnode